Lato w Klubie Malucha

Od 20 sierpnia, przez 10 dni roboczych w godz. 10-12 zapraszamy na adaptacyjne zajęcia Klubu Malucha, przygotowujące do wrześniowego debiutu w przedszkolu.
Podczas zajęć uczymy samodzielności, zabaw w grupie, zasad współżycia z rówieśnikami. Bawimy się, czytamy, słuchamy muzyki, szalejemy plastycznie. Jemy razem drugie śniadanko (prosimy o przynoszenie go z domu), aby nauczyć się zasad obowiązujących podczas posiłków w grupie. Przyzwyczajamy powoli do rozstania z rodzicami – opiekunowie z czasem będą zostawiać dzieci w sali zajęciowej i przechodzić do naszej kawiarni lub nawet wychodzić całkiem z księgarni, choć na chwilkę!
Wstęp: pierwsze zajęcia dla dziecka – 20 zł, 35 zł za jednorazowe zajęcia, 150 zł za karnet na pięć kolejnych wejść.
PROMOCJA
Do 15 lipca włącznie proponujemy karnet na dowolnie wybrane 5 dni zajęciowych w zniżkowej cenie: 140 zł.
1 6
Wstęp: pierwsze zajęcia dla dziecka – 20 zł, 35 zł za jednorazowe zajęcia,  po 15 lipca: 150 zł za karnet na pięć kolejnych wejść. Jeśli będą Państwo planować nieobecność dziecka, trzeba nas powiadomić na co najmniej jeden dzień przed zajęciami – przekładamy wówczas wyjątkowo opłatę z karnetu na kolejne zajęcia. Spotkania dla dzieci od ok. 2 do 4 lat.
Zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi