Lato w Badetach

Artyści są szaleni. Lato z Badetem Wilanów

Od 26 czerwca do 31 sierpnia, czyli przez całe wakacje od poniedziałku do piątku, w godz. 10-16, zapraszamy dzieci na warsztaty artystyczno-literackie do Badeta Wilanów. Poznamy najciekawsze postacie świata sztuki i literatury, gwiazdy muzyki oraz filmu, czyli ikony pop-kultury. Poznamy artystów, którzy poszukują inspiracji w świecie baśni i w dzieciństwie. Zajrzymy do studia Walta Disneya, przygotujemy projekty kreacji w stylu Dolce & Gabbana, niczym z Baśni 1001 nocy, wykonamy kukiełki i wystawimy show w stylu Jimiego Hansona i zbudujemy makiety domów na wzór domów bez kątów prostych Hundertwassera. Poznamy najsłynniejszych ekspresjonistów abstrakcyjnych, wcielimy się w postacie opisane przez Tolkiena i urządzimy fabrykę dzieł sztuki na wzór Andiego Warhola.
lato-2
Nie zabraknie miejskich wycieczek i sportowych wypadów na rolki na Torze Stegny. Zajęcia dla dzieci od lat 6 do 12.
ZAPISY: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17.
Więcej informacji i szczegółowy plan zajęć dostępne tutaj.

 

 

Wakacje w Badecie Ursynów

Wszystkich, którzy w wakacje choć na chwilę zostają w Warszawie, zapraszamy na letnie zajęcia w Badecie Ursynów, które w tym roku startują 26 czerwca. Całodniowe szaleństwo twórcze, sportowe, naukowe, a przede wszystkim dużo dobrej, wspólnej zabawy. Oferujemy kameralne grupy i indywidualne podejście do uczestników.

Czerwiec i lipiec będą miesiącami przygodowo-detektywistycznymi. Razem z bohaterami książek Martina Widmarka („Biuro  detektywistyczne Lassego i Mai”, „Nelly Rapp”), Jorna Horsta (seria „Operacje”), Adama Bahdaja (m.in. „Kapelusz za sto tysięcy”, „Uwaga czarny parasol”) będziemy rozwiązywać trudne zagadki, odkrywać sekrety Warszawy, która kryje w sobie wiele tajemnic, oraz przeżywać przygody, o których można przeczytać tylko w książkach.
sisters-931131_960_720

sierpniu natomiast zapraszamy na miesiąc przyrodniczo-naukowy. Razem z książkami Adama Wajraka, Wojciecha Mikołuszki i Neli Małej Reporterki zamienimy się w młodych ekologów, tropicieli przyrody i wiecznie eksperymentujących naukowców.
Przez całe wakacje każdego dnia oprócz zajęć w naszej księgarniowej sali zabieramy dzieciaki na  wycieczkę.

ZAPISY I INFORMACJE:
Badet Ursynów, al. KEN 83 lok. U15, tel. 508–616–769, ursynow@badet.pl
Więcej informacji i szczegółowy plan dostępne tutaj.

Wstęp na zajęcia letnie w obydwóch księgarniach:

Wstęp: 80 PLN za jeden dzień zajęć z drugim śniadaniem w cenie lub 95 PLN (dodatkowo z dwudaniowym obiadem. Decyzję o zamówieniu obiadu będzie można podjąć rano, w dniu zajęć). Przy zakupie minimum 5 biletów – 5% zniżki.

Dodatkowo można pozostawić u nas dzieci pod opieką animatorów w godz. 9:00–10:00 oraz 16:00–17:00 (w cenie 10 PLN za godzinę).

Przy ostatecznej rezerwacji miejsca pobieramy wpłatę w wysokości 50 zł i prosimy o podpisanie regulaminu zajęć.

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi