Krainy fantazji. Ferie noworoczne

23, 27, 30 grudnia oraz 2 i 3 stycznia, w dni wolne od szkoły i obowiązków, zapraszamy na ferie badecine. Tym razem odbędziemy podróż przez literackie krainy wyobraźni. Odwiedzimy Śródziemie, Nibylandię, zimową Narnię i inne, znane z książek, magiczne miejsca. Poznamy ich mieszkańców, topografię i tajemnice, jakie w sobie kryją. Będziemy –  jak zawsze – tworzyć, wymyślać, eksperymentować, trochę czytać, wychodzić na wycieczki i aktywnie spędzać czas na lodowisku. Każdego dnia ferii, przed obiadem, wyskoczymy na pobliskie lodowisko przy ul. Gubinowskiej. Będziemy stawiać pierwsze kroki na lodzie lub szlifować łyżwiarskie umiejętności. Liczymy też na bitwę na śnieżki i zabawy na śniegu. 

PLAN ZAJĘĆ

23.12 – ŚWIĄTECZNA GORĄCZKA W DOLINIE MUMINKÓW
Przygotujemy zaskakujące „ubrania” na choinkę, które oczywiście zabierzemy do domu, żeby przystroić swoje drzewko. Będziemy gotować świąteczne przysmaki dla dzieci leśnych i przeprowadzimy zawody w noszeniu przedświątecznych zakupów.

27.12 – Z HOBBITEM DO SMOCZEJ JASKINI
Razem z Bilbem Bagginsem przejdziemy szkolenie włamywacza i zagramy w zagadki z Gollumem. Pomożemy kompanii Thorina uwolnić się z pajęczych kokonów i odszukać wszystkie zagrabione przez Smauga skarby.

30.12 – WYRAWA DO HOGSMEADE
Razem z uczniami Hogwartu odwiedzimy magiczną wioskę czarodziejów. Zajrzymy do Miodowego Królestwa i przygotujemy słodycze z prawdziwie magicznych składników, a w sklepie Zonka weźmiemy udział w warsztacie robienia mydeł z żabiego skrzeku.

2.01 – PRZEZ STARĄ SZAFĘ                                                                         
Wspólnie przejdziemy do świata Narnii przez magiczne drzwi szafy. Nauczymy się posługiwać mieczem i strzelać z łuku. Stoczymy bitwę na śnieżki niezależnie od pogody. Przygotujemy miksturę leczącą wszelkie rany i ugotujemy pyszne, wegańskie ptasie mleczko według przepisu Białej Czarownicy.
3.01 – W GŁĄB KRÓLICZEJ NORY                                                                            
Poznamy Zwariowanego Kapelusznika, Szaraka bez piątej klepki, Kota Dziwaka i Królową Kier. Przeciśniemy się przez króliczą norę, zaprojektujemy zwariowane nakrycia głowy i wymyślimy nowe, absurdalne zasady gry w krokieta.

Prosimy osoby zainteresowane o JAK NAJSZYBSZE zapisywanie dzieci na konkretne dni zajęć – chcielibyśmy jak najwcześniej wiedzieć, które dni feriowe cieszą się zainteresowaniem, a na które – być może – nie będzie chętnych i księgarnia zostanie wówczas zamknięta. Zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

OPŁATY:
Zajęcia dla dzieci w wieku 6-ok. 12 lat. Trwają w godz. 10-16, w cenie 90 zł za dzień są napoje i drugie śniadanie. Dodatkowo, można zapisać dziecko na płatną badetową świetlicę w godz. 9-10 lub 16-18, w cenie 15 zł za godzinę.
Można zamówić u nas obiad dla dziecka w cenie 20 zł.
Do 15.12 przedsprzedaż z rabatem – cena za zajęcia w godz. 10-16: 80 zł.

Tutaj można kupić bilety za rabatem:
na 23.12
na 27.12
na 30.12
na 2.01
na 3.01

ZASADY ORGANIZACJI ZAJĘĆ
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć najpóźniej na jeden dzień wcześniej, jeśli na dany dzień zajęciowy nie zbierze się grupa przynajmniej 4 dzieci. W przypadku rezygnacji z udziału dziecka w feriach,  wpłatę za bilet w przedsprzedaży zwracamy, tylko jeśli jeśli rezygnacja nastąpi najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem wykupionych zajęć. Jeżeli rezygnacja nastąpi później, wpłata za bilety nie podlega zwrotowi.
W przypadku konieczności zmiany terminu obecności dziecka, prosimy o powiadomienie na najpóźniej dzień wcześniej. Szczegółowy regulamin zajęć dostępny w księgarni, prosimy rodziców o jego podpisanie najpóźniej pierwszego dnia zajęć.
ferie-i

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi