Koncert żuczków. Warsztaty animacji

21 kwietnia o godz. 11.30 zapraszamy dzieci na warsztaty z Przemkiem Liputem, krakowskim  grafikiem, ilustratorem książek, autorem filmów animowanych. Z pomocą naszego gościa przygotujemy teledysk do koncertu żuków. Dzieci będą autorami klatek animowanego filmu, który na koniec zajęć wspólnie obejrzymy, akompaniując radośnie żukom.
koncert-zuczkow

Zajęcia dla dzieci od ok. 4 lat, wstęp WOLNY, konieczne zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17 albo poprzez formularz poniżej.
Spotkanie organizowane w ramach Warszawskiego Weekendu Księgarń Kameralnych 2018, dofinansowane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy. #WWKK2018

Dziękujemy wydawnictwu Mamania za pomoc w organizacji spotkania!

Parę słów o naszym gościu
W 2010 roku ukończył studia na kierunku Grafika na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Dyplom magisterski w pracowni druku cyfrowego pt. „Niedobici” (cykl grafik cyfrowych) oraz „Moduły Walki” (film animowany). Jest autorem lustracji do książek: „Kacper i jego sprawy”, „Jak to na wojence..”, „Gupikowo”, filmu animowanego „Doktor Marazm” nagrodzonego przez Forum Obywatelskiego Rozwoju. Jest także autorem ilustracji do książek „Jano i Wito. W trawie” oraz zapowiadanej na 11 kwietnia drugiej części: „Jano i Wito. W domu”, obie autorstwa Wioli Wołoszyn, twórczyni popularnego bloga Matkawariatka.pl, opublikowane przez wydawnictwo Mamania.

jano1 jano-2

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi