Klub Malucha

W każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. 10-12 zapraszamy na zajęcia dla malców ok. 2-4 lata. Przez całe ferie zimowe 2019 – też! Przygotowujemy podczas nich do przedszkola, uczymy samodzielności, zabaw w grupie, zasad współżycia z rówieśnikami.

Podczas zajęć poznajemy świat: czytamy książeczki, malujemy, wyklejamy, śpiewamy, gimnastykujemy się i bawimy. Najmłodsi rozwijają swoje zmysły podczas zajęć sensorycznych: zbadają dotykiem, węchem i wzrokiem rozmaite masy, farby i inne struktury.
1 2 79-03_1 Może się przydać ubranie na zmianę (fartuszków nie polecamy, bo krępują ruchy dzieci). Prowadzenie: fenomenalna pani Kama!

Zajęcia dla dzieci ok. 2 do 4 lat.
Wstęp: pierwsze zajęcia dla dziecka – 20 zł, 35 zł za jednorazowe zajęcia, 120 zł za karnet na cztery kolejne wejścia, zapisy poprzez formularz poniżej lub badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
TUTAJ można wykupić wygodnie karnet
Jeśli będą Państwo planować nieobecność dziecka, trzeba nas powiadomić na co najmniej jeden dzień przed zajęciami – przekładamy wówczas wyjątkowo opłatę z karnetu na kolejne zajęcia.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi