Klub Malucha: artystyczny i sensoryczny

Od września – w każdy wtorek i piątek w godz. 10-12 zapraszamy na zajęcia, we wtorki – artystyczne, w piątki – sensoryczne. Przygotowujemy podczas nich malców do przedszkola, uczymy samodzielności, zabaw w grupie, zasad współżycia z rówieśnikami.

We wtorki poznajemy świat: czytamy książeczki, malujemy, wyklejamy, śpiewamy, gimnastykujemy się i bawimy. W piątki najmłodsi rozwijają swoje zmysły podczas zajęć sensorycznych: zbadają dotykiem, węchem i wzrokiem rozmaite masy, farby i inne struktury.
1 2 79-03_1W piątki może się przydać ubranie na zmianę (fartuszków nie polecamy, bo krępują ruchy dzieci).

 

Zajęcia dla dzieci ok. 2 do 4 lat. Wstęp: pierwsze zajęcia dla dziecka – 20 zł, 35 zł za jednorazowe zajęcia, 120 zł za karnet na cztery kolejne wejścia, zapisy poprzez formularz poniżej lub badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
Jeśli będą Państwo planować nieobecność dziecka, trzeba nas powiadomić na co najmniej jeden dzień przed zajęciami – przekładamy wówczas wyjątkowo opłatę z karnetu na kolejne zajęcia.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi