#KameralnaAmelia – gra terenowa

Trwa nasza literacka grę terenowa. Zadanie nr 2 brzmi: ukochane miejsce do czytania.
Czekamy więc na zdjęcia ulubionego fotela, kącika, kanapy, a może i wanny 😁🛀?
Możecie dla nas zapozować w tym ukochanym miejscu, z książką i magnesikiem.
Możecie po prostu postawić tam swoją lekturę oraz magnetyczną Amelkę. Oceniamy pomysłowość zdjęcia, jego jakość, wartość artystyczną.
zrzut-ekranu-2019-05-9-o-12-03-59

Pierwsze zadanie to: pokaż, co czytasz!
Zainspirowani podróżującym po świecie krasnalem z filmu „Amelia” zapraszamy do wykonywania zdjęć z wykorzystaniem naszego gadżetu: magnesika przedstawiającego człowieka-zakładkę, naszą zaczytaną Amelkę, wraz z logo Badeta.
Zabierajcie ją ze sobą w podróże małe i duże i uwieczniajcie w miejscach związanych z literaturą dziecięcą, stanowiących przy tym rozwiązanie zagadek, które będziemy Wam zadawać co dwa tygodnie.
W zabawie może wziąć udział każdy, kto odbierze z księgarni nasz magnesik. Ich liczba jest imitowana!
Nasza gra terenowa rusza 📢 oficjalnie 25 kwietnia, wraz z rozpoczęciem Weekendu Księgarń Kameralnych WWKK2019 📢. Oto nasze pierwsze zadanie: Pokaż, co czytasz! 📚📖 Prosimy o przesyłanie zdjęć swoich lektur wybranych na  majówkowy weekend.
amelka-ostateczna
wwkk2019

ZASADY GRY
. 1.Gra rozpoczyna się z początkiem Warszawskiego Weekendu Księgarń Kameralnych, czyli 25 kwietnia i kończy się 14 czerwca 2019 r.
2. Aby wziąć udział w grze, trzeba odebrać w księgarni darmowy gadżet-magnesik. Będzie je można u nas odbierać od 25.04, od godz. 10 – do wyczerpania zapasów.

3.Co dwa tygodnie, od 25 kwietnia księgarnia będzie ogłaszać na swojej stronie internetowej, tutaj w wydarzeniu oraz w mediach społecznościowych zadanie fotograficzne z udziałem magnetycznej Amelii. Wszystkie będą związane z literaturą dziecięcą. Pierwsze zadanie opublikujemy właśnie 25 kwietnia!

4. Przy realizacji zadań fotograficznych muszą być dochowane zawsze 3 warunki:
– trzeba zrobić zdjęcie magnesu w jakimś konkretnym miejscu, w zależności od zadania, a potem umieścić je w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram);
– na każdym zdjęciu biorącym w udział w grze trzeba oznaczyć Badeta, czyli zrobić dopisek pod zdjęciem: @Badet kluboksięgarnia dziecięca;
– do każdego zdjęcia trzeba dopisać hasztag akcji: #kameralnaAmelia.

5. Nagrodzimy najciekawsze pomysły, najlepsze zdjęcia, ale również najbardziej aktywnych uczestników gry. Do jednego zadania można zgłosić jedno lub kilka zdjęć.

6. Przewidujemy 10 nagród dla 10 osób, o wartości 100 zł każda. Nagrodami będą bony na dowolne zakupy książkowe w Badecie. Zasady korzystania z Bonu dostępne są na stronie www.badet.pl.

7. Lista nagrodzonych zostanie ogłoszona 14 czerwca na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Bon należy odebrać w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników konkursu, po tym czasie nagroda przepada.
#WWKK2019 #KameralnaAmelia
Informacje: ksiegarnia@badet.pl, tel. 22 499-37-17

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi