Kalendarium zajęć

plan zajęć dla dzieci w Badecie

4.12 – IDĄ ŚWIĘTA Z KICIĄ KOCIĄ 2+
4 grudnia, w sobotę o godz. 11 zapraszamy dzieci 2-5 lat, wraz z opiekunami, na przedświąteczne warsztaty z książką „Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta” Anity Głowińskiej. Dowiemy się, jak Kicia Kocia spędza Gwiazdkę i kto przynosi prezenty dzieciom na całym świecie. Będziemy wspólnie kolędować przy dźwiękach gitary. Powycinamy aromatyczne pierniczki „na niby” i pokleimy ozdoby choinkowe, które będzie można zabrać do domu. Wstęp wolny. BRAK WOLNYCH MIEJSC.

4.12 – PIERNICZKOWE POPOŁUDNIE 6+

4 grudnia, w sobotę o godz. 17 zapraszamy na przedświąteczny warsztat pierniczków i innych ozdób choinkowych. Poczytamy jedną z najpiękniejszych i najbardziej znanych historii świątecznych – „Dziadka do orzechów” E.T.A. Hoffmana. Pośpiewamy razem kolędy przy akompaniamencie gitary. Stworzymy ozdobne choinki z wielkich szyszek oraz bożonarodzeniowe lampiony z masy porcelanowej. Będziemy dekorować kolorowym lukrem i posypkami, a potem pakować pierniczki, takie prawdziwe, pachnące miodem i cynamonem, do powieszenia na choince. Warsztaty dla dzieci od 6 lat, dorośli również mogą dołączać.  Wstęp wolny. BRAK WOLNYCH MIEJSC.

10.12  RECYKLINGOWE WARSZTATY ŚWIĄTECZNE
10 grudnia, w piątek o godz. 17 zapraszamy na ekowarsztaty ozdób świątecznych dla dzieci 3-6 lat. Podczas zajęć dzieci dowiedzą się, czym jest recykling, w jaki sposób segregować śmieci i samodzielnie wykonają ozdoby choinkowe z wykorzystaniem kartonu i masy papierowej z recyklingu. Na koniec wspólnie stworzymy świąteczny wieniec z wyłącznie naturalnych elementów, który zapachem świerku, pomarańczy i cynamonu wprawi wszystkich w świąteczny nastrój.
Wstęp: 35 zł. Aby zarezerwować miejsce, trzeba wykupić bilet.

11.12 – PRZEDŚWIĄTECZNY SENSORANEK
11 grudnia, w sobotę o godz. 10 zapraszamy na przedświąteczny, sensoryczny poranek. Dzieci samodzielnie wykonają masę solną, z której następnie powycinają gwizdki, tworząc w ten sposób piękne ozdoby świąteczne. Cena: 40 zł za dziecko, dorośli gratis. Czas trwania zajęć: 45 min. Aby zarezerwować miejsce, trzeba wykupić bilet.

11.12 – TAJEMNICE SZEPTUCHY Z KATARZYNĄ BERENIKĄ MISZCZUK
11 grudnia, w sobotę o godz. 11 zapraszamy na premierę „Tajemnicy domu w Bielinach”, pierwszej książki dla dzieci napisanej przez autorkę słowiańskich bestsellerów oraz pierwszą polską książkę dla dzieci polecaną przez Brandona Mulla. Naszym gościem będzie Katarzyna Berenika Miszczuk ,pisarka, lekarka, znawczyni słowiańskiej mitologii i kultury, która odkryje przed nami część tajemnic znanych dawnym szeptuchom i szamankom. Wkroczymy w świat starych wierzeń, bóstw i demonów. Poznamy niektóre ludowe sposoby leczenia i weźmiemy udział w warsztatach zielarskich. Spotkanie dla dzieci od 8 lat, dorośli również mogą dołączać. Wstęp wolny, zapisy, ograniczona liczba miejsc.

11.12 – LEGOWISKO: KOSMOS
11 grudnia, w sobotę o godz. 11.30 zapraszamy dzieci  3-6 lat na kolejne LEGOwisko, czyli zajęcia rozwojowe z klockami z serii Lego Duplo Education, a także elementami plastyki sensorycznej. Tematem najbliższych zajęć będzie Kosmos. Dzieci zbudują z klocków ruchomy model Ziemi i Księżyca, a w drugiej części zajęć  stworzą nawiązujące do tematu zajęć prace plastyczne. Cena: 40 zł za dziecko, dorośli gratis. Czas trwania zajęć: 45 min. Aby zarezerwować miejsce, trzeba wykupić bilet.

18.12 – IDĄ ŚWIĘTA Z KICIĄ KOCIĄ 2+: POWTÓRKA
18 grudnia, w sobotę o godz. 12.30 zapraszamy dzieci 2-5 lat, wraz z opiekunami, na przedświąteczne warsztaty z książką „Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta” Anity Głowińskiej. Dowiemy się, jak Kicia Kocia spędza Gwiazdkę i kto przynosi prezenty dzieciom na całym świecie. Powycinamy aromatyczne pierniczki „na niby” i pokleimy ozdoby choinkowe, które będzie można zabrać do domu. Wstęp wolny, zapisy.

18.12 – PIERNICZKOWE POPOŁUDNIE 6+: POWTÓRKA

18 grudnia, w sobotę o godz. 15 zapraszamy na przedświąteczny warsztat pierniczków i innych ozdób choinkowych. Poczytamy jedną z najpiękniejszych i najbardziej znanych historii świątecznych – „Dziadka do orzechów” E.T.A. Hoffmana. Stworzymy ozdobne choinki z wielkich szyszek oraz bożonarodzeniowe lampiony z masy porcelanowej. Będziemy dekorować kolorowym lukrem i posypkami, a potem pakować pierniczki, takie prawdziwe, pachnące miodem i cynamonem, do powieszenia na choince. Warsztaty dla dzieci od 6 lat, dorośli również mogą dołączać. Wstęp wolny, zapisy.

27-30.12 – WSZYSCY ŚWIĘTUJĄ. FERIE GRUDNIOWE
Od 27 do 30 grudnia zapraszamy dzieci do udziału w twórczych i radosnych całodziennych zajęciach w Badecie. Przez 4 dni poznawać będziemy całoroczne zwyczaje świąteczne z różnych stron świata. Inspiracją do zajęć będzie książka Joanny Rzyskiej „Wszyscy świętują”, wydana przez Drugą Nogę. Dowiemy się, jak ludzie z najdalszych zakątków witają Nowy Rok. Weźmiemy udział w bułgarskim pochodzie kukierów, marokańskim festiwalu róż i mongolskim festynie sportowym. Będziemy bawić się, tworzyć, eksperymentować, a – gdy będzie taka możliwość – wyjdziemy na pobliskie lodowisko. Postaramy się nie patrzeć w ekrany telefonów, odpocząć od technologii, być tu i teraz oraz cieszyć się własnym towarzystwem. Zajęcia dla dzieci od 6 do 11 lat.

OPŁATY:
Cztery dni zajęć w. godz. 9-16, w cenie drugie śniadanie, ciepłe i zimne napoje: 400 zł.
Bilet na pojedynczy dzień zajęciowy kosztuje 120 zł.
Opieka świetlicowa w godzinach 16-18: w cenie 15 zł za godzinę,  zamówiony u nas obiad: 20 zł.
Zapisy jedynie po wykupieniu biletu/karnetu: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17. Liczba miejsc ograniczona.

OPŁATY:
Cztery dni zajęć w. godz. 9-16, w cenie drugie śniadanie, ciepłe i zimne napoje: 400 zł.
Bilet na pojedynczy dzień zajęciowy kosztuje 120 zł.
Opieka świetlicowa w godzinach 16-18: w cenie 15 zł za godzinę,  zamówiony u nas obiad: 20 zł.
Zapisy jedynie po wykupieniu biletu/karnetu: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17. Liczba miejsc ograniczona.

ZAJĘCIA CYKLICZNE:
ŚRODY, PIĄTKI – KLUB MALUCHA
Co środę i co piątek w godz. 10-12 zapraszamy na zajęcia dla dzieci od ok. 2 do 4 lat. Jak zwykle będzie sporo zabaw plastycznych, sensorycznych i wspólne śpiewanie, choć zrezygnujemy z kontaktowych zabaw i trzymania się za ręce. Podczas Klubu Malucha przygotowujemy malców do przedszkola, uczymy samodzielności, zabaw w grupie, zasad współżycia z rówieśnikami. Czytamy książeczki, malujemy, wyklejamy, śpiewamy, gimnastykujemy się i bawimy. WSTĘP: pierwsze wejście: 25 zł, jednorazowe wejście: 40 zł, karnet na 4 wejścia: 140 zł.

PONIEDZIAŁKI – WARSZTATY MINECRAFTOWE
MINECRAFT PIERWSZE KROKI – grupa najmłodsza, 5-8 lat
W poniedziałki w godz. 16-17 pracuje nowa grupa zajęciowa: Minecraft Pierwsze kroki – wstęp do programowania. To zajęcia dla debiutantów w tym świecie, w wieku 5-8 lat. Celem zajęć jest zaprogramowanie graficzne robota, wykonującego różne zadania.Na pierwszych spotkaniach budujemy wspólne osiedle, uczymy się razem grać i współpracować. Każdy z uczniów otrzyma działkę, na której będzie musiał wybudować własny dom z ogrodem. Wszyscy mieszkańcy osiedla będą przestrzegać zasad i dbać o jego wygląd oraz funkcjonalność. Scenariusz zawiera dużo zadań związanych z logicznym myśleniem i współpracą w grupie.

MINECRAFT MŁODZI ODKRYWCY – wstęp do programowania
grupa młodsza, 6-9 lat
Co poniedziałek w godz. 17-18.30 zapraszamy na warsztaty komputerowe z Minecraftem. Jest to wprowadzenie do świata komputerów i programowania, podczas wspaniałej przygody zrealizowanej     w grze Minecraft. Na uczestników czekają różne przygody, zagadki oraz zadania związane  z programowaniem oraz z logicznym rozwiązywaniem problemów.
MINECRAFT ADEPCI PROGRAMOWANIA – podstawy programowania
grupa starsza, 9-12 lat

Przygoda programistyczna dla zagorzałych fanów Minecrafta, pierwsze kroki oraz zgłębianie podstaw programowania. Wszystko podczas fabularnego scenariusza, w którym młodzi programiści muszą użyć swojej wiedzy, aby pomóc światu.

Cena: 65 zł x liczba zajęć w miesiącu. Aby zapisać dziecko, trzeba wykupić karnet na dany miesiąc. Pojedyncze wejście na zajęcia, o ile są wolne miejsca: 75 zł.

ŚRODY   BALET DLA DZIECI|
W środy o godz. 16.20 zapraszamy na  zajęcia baletu dla dzieci 3-5 lat. W ich ramach dzieci będą uczyć się podstaw tańca klasycznego oraz prostych choreografii do utworów muzycznych. Prowadzenie: Agnieszka Rasińska, tancerka i łyżwiarka figurowa, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć łyżwiarstwa figurowego, choreografii na lodzie, nauki tańca, rytmiki. Zajęcia trwają 45 minut. Wstęp: 43 zł – jednorazowo, 140 zł – w karnecie na 4 kolejne zajęcia. Limitowana liczba dzieci w grupie. Zapisy.

 

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU – ANGIELSKI DLA DZIECI
W Badecie odbywają się przez cały tydzień, od rana do wieczora, kursy Szkoły Języka Angielskiego Hello World. Oferta obejmuje: angielski dla malucha 2-4 lata, kursy dla przedszkolaków (dzieci 5-6 lat), kursy dla 7-latków, kursy dla dzieci w wieku szkolnym, 8-14 lat, kursy przygotowujące do egzaminów (8-klasisty, matura). Zapisy: +48 609 264 627, biuro@helloworld.edu.pl

ZAPISY I INFORMACJE:

kluboksięgarnia Badet, ul. Lentza 35a, Wilanów, tel. 22 499-37-17, badet@badet.pl, www.BADET.pl.

ZWROTY BILETÓW
W przypadku karnetów: jeśli będą Państwo planować nieobecność dziecka, trzeba nas powiadomić na co najmniej jeden dzień przed zajęciami – przekładamy wówczas opłatę na kolejne zajęcia.  W przypadku nieobecności dziecka na zajęciach weekendowych bilety zakupione w przedsprzedaży można wyjątkowo zwrócić (i uzyskać zwrot wpłaty) najpóźniej do piątku poprzedzającego weekendowe zajęcia, do godz. 16. W dni powszednie – na dzień wcześniej, do godz. 16. Więcej informacji: tel. 22 499-37-17.

 

 

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi