Kalendarium zajęć

LIPIEC – GORDONKI DLA DZIECI 0-3 LATA
Przez cały lipiec, w czwartki o godz. 10 powracają stacjonarne zajęcia gordonkowe w Badecie! Są to zajęcia muzyczno-rytmiczne dla dzieci 0-2 lata. Podczas Gordonek śpiewamy, wykorzystujemy najprostsze melodie i rytmiczanki. Pojawiają się też proste instrumenty perkusyjne i kolorowe akcesoria. Zajęcia prowadzi Agata Przygócka, muzyczka, wokalistka i pedagożka z wieloletnim doświadczeniem, wokalistka i aktorka musicalowa, pedagog dziecięcy. Zdobywała swoje doświadczenia między innymi na deskach Teatru muzycznego w Gdyni, w musicalu „Metro”, czy w największych tytułach musicalowych teatru Roma. Od dziesięciu lat zajmuje się edukacją muzyczną dzieci , młodzieży i dorosłych. Absolwentka warszawskiego wydziału piosenki i jazzu, doświadczona instruktorka zajęć gordonowskich, wokalnych, gry na pierwszych instrumentach, a także zajęć z ruchu scenicznego i aktorstwa. Zachowujemy wszelkie zasady bezpieczeństwa, grupy są kameralne (do 8 dzieci + opiekunowie), zapewniamy środki do dezynfekcji rąk.

29.06-31.08 – LATO Z BADETEM 2020
Zapraszamy dzieci do udziału w twórczych i radosnych, całodziennych zajęciach wakacyjnych w Badecie. Podróże z książką i odrobiną wyobraźni nie są niczym ograniczone, dlatego zamierzamy odwiedzić najdalsze zakątki świata i „przenosić się” w czasie do najbardziej niezwykłych okresów w dziejach. Poznamy starożytnych Egipcjan i Greków, zwiedzimy Japonię i Australię, postawimy stopę na Księżycu i dotrzemy na dno oceanu. Przy okazji postaramy się odkleić nosy od komórek, zadbamy o relacje z kolegami – a jeśli będzie to możliwe – zbliżymy się do natury, będziemy odwiedzać warszawskie parki, muzea i obiekty sportowe. Zajęcia dla dzieci od 6 do 12 lat. Prowadzimy je w godzinach 9-16, z możliwością skorzystania ze świetlicy w godz. 16-17 (świetlica jest dodatkowo płatna).
Wstęp: 100 zł za dzień zajęć w godz. 9-16.
Opieka świetlicowa w godzinach 16-17, w cenie 15 zł za godzinę.
W cenie drugie śniadanie, ciepłe i zimne napoje.
Możliwe będzie również zamówienie obiadu, za dodatkową opłatą (20 zł).
Informacje i zapisy:
badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17. Rezerwacja miejsca wiąże się z wpłatą zadatku w wysokości 100 zł, niezależnie od liczby wybranych dni, wystarczy po prostu wykupić 1 bilet wstępu.

URODZINY FABULARNE LUB IMPREZA NA ZAMÓWIENIE – ONLINE
Jeśli Twoje dziecko ma grupę przyjaciół, z którymi chciałoby spędzić swoje urodziny, ale jest to teraz niemożliwe – proponujemy urodzinową grę przygodową online. W jej ramach udamy się w podróż do świata wyobraźni. Wszyscy uczestnicy zabawy wcielą się w wybrane przez siebie postacie, pokonają przeszkody, rozwiążą zagadki, pokonają czyhające po drodze do finału niebezpieczeństwa – oczywiście, o ile szczęście będzie im sprzyjać. Gwarantujemy świetną zabawę, angażującą przygodę i dużo emocji! Każdy gracz na początku wybiera postać, którą gra. Ma ona określone umiejętności, cechy, wyposażenie. Mistrz Gry opowiada historię, na której przebieg mają wpływ sami gracze – decydują, co się wydarzy, ale znaczenie ma też los. Rzucamy „wirtualnymi kośćmi”, by sprawdzić, czy ich zamiar/ akcja się powiodły. I tak toczy się rozgrywka, aż do kulminacyjnego wydarzenia. Nie wiemy nigdy, czy misja drużyny graczy się powiedzie. Może przepadną gdzieś w lochach? Mistrz przygotowuje wcześniej scenariusz przygody w fantastycznym świecie – są różne, do wyboru. Popularny jest np. świat fantasy, rodem z Dungeons & Dragons, ze smokami, elfami, orkami; w klimacie cyberpunkowym, futurystycznym, podboju Kosmosu czy Dzikiego Zachodu, na motywach ukochanej książki, np. Harry’ego Pottera lub gry w „Mafię”, zabawy w detektywów – wszystko do uzgodnienia. Gramy w grupach do 7 osób + Mistrz. Polecamy tę zabawę dzieciom i młodzieży w wieku od ok. 8 do 16 lat. Każdy gracz musi zainstalować Discorda (darmową aplikację, do pobrania online) i mieć sprawny mikrofon. Kamerka będzie dodatkowym uatrakcyjnieniem rozgrywki (uczestnicy mogą się zobaczyć na powitanie, ale podczas rozgrywki głównie rozmawiamy, piszemy do siebie, oglądamy mapy i karty postaci).
Zachęcamy wszystkich uczestników urodzin do przebrania się w klimacie wybranej sesji fabularnej, nasz Mistrz Gry również będzie miał elementy stroju lub charakteryzacji. Na początku sesji wygospodarujemy czas, żeby się przywitać i zaprezentować stroje w całej okazałości.
Dla jubilata przygotowaliśmy specjalne niespodzianki wplecione w treść gry, na pewno nie zabraknie uczty i uroczystego odśpiewania „Sto lat”. Prowadzący urodziny skontaktuje się wcześniej z uczestnikami i prześle specjalny link do zalogowania na Discordzie.
Rezerwujemy sobie także czas przed przyjęciem (ok. 10-20 minut) na testowe połączenie oraz krótkie wprowadzenie do zabawy. Koszt 1,5-godzinnej rozgrywki to 200 zł. Terminy – do ustalenia, raczej weekendowe.
REZERWACJE, INFO: urodziny@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi