Kalendarium imprez Badeta

zapowiedzi jednorazowych i cyklicznych zajęć w Badecie

19.01 – KONCERT NOWOROCZNY
19 stycznia, w  niedzielę o godz. 10.30 zapraszamy na noworoczny koncert kolęd, dla rodzin z dziećmi 1-6 lat. Program „Kolędy znane, na nowo odkrywane” wprowadza świąteczny nastrój klasycznymi pieśniami świątecznymi w autorskich niebanalnych aranżacjach i wspólną mikołajkową zabawą.  Wystąpi duet Agata Przygócka (wokal) oraz Marcin Szyszkowski (gitara). Bywalcy poranków czwartkowych w Badecie znają panią Agatę z rewelacyjnego śpiewania podczas cyklicznych Gordonków dla maluchów w Badecie. Rodzinne spotkanie dla dzieci 1-6 lat, wraz z opiekunami. Dzieci w wieku 1-4 lata powinny uczestniczyć w koncercie pod opieką osoby dorosłej. Wstęp: 10 zł – dorosły, dzieci -25 zł w przedsprzedaży (do 17.01), 30 zł od 18.01. Zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

ZAJĘCIA CYKLICZNE

PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ – URODZINY TEMATYCZNE
W dni powszednie popołudniami i przez całe weekendy organizujemy w Badecie nietypowe przyjęcia urodzinowe, pełne zabaw inspirowanych książkami czy filmami. Polecamy nowe tematy: urodziny sensoryczne dla malców 2-4 lata, ze świnką Peppą albo strażackie! Szczegóły, rezerwacje terminów: urodziny@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

PONIEDZIAŁKI, ŚRODY, PIĄTKI – KLUB MALUCHA
W każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. 10-12 zapraszamy na zajęcia dla dzieci od ok. 2 do 4 lat. Przygotowujemy podczas nich malców do przedszkola, uczymy samodzielności, zabaw w grupie, zasad współżycia z rówieśnikami. Czytamy książeczki, malujemy, wyklejamy, śpiewamy, gimnastykujemy się i bawimy. Wstęp: pierwsze zajęcia dla dziecka – 20 zł, 35 zł za jednorazowe zajęcia, 120 zł za karnet na cztery kolejne wejścia, zapisy. Pierwsze zajęcia po wakacyjnej przerwie: 9 września.

PONIEDZIAŁKI, WTORKI – ZABAWY Z MINECRAFTEM
***
grupa początkująca, 6-9 lat
Co poniedziałek w godz. 17-18.30 zapraszamy na warsztaty komputerowe z Minecraftem. Na zajęciach, w ramach gry w Minecrafta pojawią się elementy programowania, które wprowadzą dzieci w podstawy kodowania. Zaprogramujemy przy tym robota mogącego wykonywać różne zadania.  Zagramy w minecraftowe misje z wplecionymi zagadnieniami z matematyki, przez chemię, biologię, fizykę, aż po astronomię i nowoczesną informatykę.
*** grupa zaawansowana, 9-12 lat
Co poniedziałek w godz. 18.30-20 zapraszamy na naukę podstaw programowania w przyjemny i przyjazny dla dzieci sposób. Uczestnicy przy użyciu robota programistycznego, będą wykonywać zadania w świecie Minecrafta, rozwijając umiejętność kodowania graficznego. Rozwiążą zagadki logiczne i wezmą udział w różnych konkurencjach programistycznych. Każda lekcja będzie osadzona w innej tematyce, związanej z programowaniem.

WTORKI PROGRAMOWANIE W PYTHONIE, od 10 do 13 lat
Co wtorek w  godz. 18.30-20 uczymy dzieci podstaw programowania w języku Python, podczas praktycznych warsztatów komputerowych. Zajęcia połączą  programowanie tekstowe w popularnym języku Python oraz gry strategiczno-ekonomiczne. Oprócz podstawowego Pythona w najnowszej wersji, będziemy korzystać z PyCharm oraz CodeCombat, co ułatwi i umili naukę kodowania. Każdą lekcje zaczniemy od partyjki w StarCraft2, który jest najbardziej skomplikowaną grą eSportową. Rozgrywka polega na osiągnięciu przewagi ekonomicznej nad przeciwnikiem oraz zastosowaniu strategii, która pozwoli go pokonać. Partyjka trwa od 10 do 30 minut i ma za zadanie pobudzić uczniów do szybkiego myślenia, zarazić pasją do gier strategiczno-ekonomicznych oraz pozytywnie nastawić do końca zajęć. Resztę lekcji przeznaczymy na kodowanie w Pythonie, ale nauczymy się też innych narzędzi, których znajomość może być przydatna przy tworzeniu gier i aplikacji. Zajęcia prowadzone przez doświadczonego instruktora. Karnety kosztują 60 zł x liczba dni zajęciowych w miesiącu. Sprzęt komputerowy jest zapewniony przez organizatora. Nie prowadzimy zapisów na te zajęcia, gwarancją miejsca jest jak najwcześniejsza przedpłata za karnet na dany miesiąc. Liczba miejsc ograniczona – w warsztatach może wziąć udział jedynie 8. osób. Niestety, nie ma możliwości zwrotu należności za niewykorzystaną część/ całość karnetu lub odebranie zajęć w innym terminie.

ŚRODY – POPOŁUDNIA LITERACKIE 2+
Co środę, o godz. 17.30 zapraszamy dzieci 2+, wraz z opiekunami, na popołudnia literacko-artystyczne z ich ukochanymi bohaterami literackimi czy filmowymi. Zawsze  czytamy na nich książkę i prowadzimy wokół niej rozmaite działania artystyczne. Zajęcia dla dzieci 2-5 lat. Pracujemy odczas nich w parach: dorosły opiekun + dziecko. Wstęp: 11 punktów z badetowej karty stałego klienta lub 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł – w dniu zajęć. Dorośli gratis. Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
22.01 – EKOMALUCHY Z KICIĄ KOCIĄ – ostatnie zajęcia z cyklu
Kicia Kocia wie sporo o śmieciach i chętnie nauczy nas segregowania. Dowiemy się, co wrzucamy do jakich koszy i dlaczego to jest ważne dla naszej planety. A razem z książką „Uratuj ziemię” damy niepotrzebnym przedmiotom drugie życie, tworząc instrumenty muzyczne, na których będzie można zagrać w kociej orkiestrze. Aby w środku zimy poczuć się lepiej, zasadzimy mały domowy ogródek, który później będzie można zjeść.

CZWARTKI – GORDONKI
Co czwartek o godz. 10 zapraszamy na zajęcia muzyczno-rytmiczne dla dzieci 0-3 lata, wraz z opiekunami, prowadzone zgodnie z teorią E. Gordona. Spotkania te  rozwijają wrażliwość muzyczną i koordynację ruchową dzieci. Stymulują aparat słuchu, mowy i pamięć rytmiczną. Na zajęciach głównie śpiewamy w skalach modalnych i diatonicznych w różnych tonacjach oraz podziałach rytmicznych. Wykorzystujemy najprostsze melodie i rytmiczanki. Pojawiają się też proste instrumenty perkusyjne i kolorowe akcesoria. Wstęp: 30 zł jednorazowo, 25 zł – w karnecie na 4 kolejne zajęcia. Zapisy.

CZWARTKI – ARYTEMTYKA MENTALNA
Co czwartek o godz. 15 zapraszamy na zajęcia z arytmetyki mentalnej. To unikatowy program rozwoju zdolności umysłowych i twórczego potencjału za pomocą obliczeń na liczydle Soroban, dla dzieci w wieku 5-16 lat. Zajęcia rozwijają obie półkule mózgowe. Dzięki nim można zwiększyć postępy w nauce, poprawić pilność i wytrwałość ucznia, szybciej przyswajać języki obce. Informacje i zapisy: tel. 533208504, www.amakids.pl.

SOBOTY – GRA RPG
W co drugą sobotę o godz. 17.30 zapraszamy na grę RPG. Mistrz Gry zapewnia karty postaci, kości do gry oraz niezwykłą opowieść, a Ty będziesz jej częścią! Zaczynamy nowy rozdział fantastycznej przygody, rozgrywającej się w magicznym świecie Alend. Na czekają jeszcze większe wyzwania, jeszcze groźniejsze potwory i jeszcze wspanialsze skarby do zdobycia. Czy drużyna zdoła dosiąść smoka? Czy powstrzyma strasznego Demogorgona i inne czyhające w dzikich ostępach potwory? Przyjdź i przekonaj się na własne oczy. Wstęp w karnecie na 4 kolejne zajęcia: 100 zł, jednorazowe wejście: 30 zł. Czas trwania: 1,5 godziny. Zajęcia dla dzieci od ok 9 do 14 lat. Konieczne zapisy. Pierwsze zajęcia po wakacjach: 7 września.

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU –  ANGIELSKI DLA DZIECI
Oferta Szkoły Języka Angielskiego Hello World obejmuje: angielski dla malucha 2-4 lata, kursy dla przedszkolaków (dzieci 5-6 lat), kursy dla 7-latków, kursy dla dzieci w wieku szkolnym, 8-14 lat, kursy przygotowujące do egzaminów (8-klasisty, matura). Szczegóły, zapisy: +48 609 264 627, biuro@helloworld.edu.pl

ZAPISY I INFORMACJE:

kluboksięgarnia Badet, ul. Lentza 35a, Wilanów, tel. 22 499-37-17, badet@badet.pl, www.BADET.pl.

ZWROTY BILETÓW
W przypadku karnetów: jeśli będą Państwo planować nieobecność dziecka, trzeba nas powiadomić na co najmniej jeden dzień przed zajęciami – przekładamy wówczas opłatę na kolejne zajęcia.  W przypadku nieobecności dziecka na zajęciach weekendowych bilety zakupione w przedsprzedaży można wyjątkowo zwrócić (i uzyskać zwrot wpłaty) najpóźniej do piątku poprzedzającego weekendowe zajęcia, do godz. 16. Więcej informacji: tel. 22 499-37-17.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi