Gordonki

10 października, w czwartek o godz. 10 zapraszamy na zajęcia muzyczno-rytmiczne dla dzieci 0-3 lata, wraz z opiekunami, prowadzone zgodnie z teorią E. Gordona.
Spotkania te  rozwijają wrażliwość muzyczną i koordynację ruchową dzieci. Stymulują aparat słuchu, mowy i pamięć rytmiczną. Na zajęciach głównie śpiewamy w skalach modalnych i diatonicznych w różnych tonacjach oraz podziałach rytmicznych. Wykorzystujemy najprostsze melodie i rytmiczanki. Pojawiają się też proste instrumenty perkusyjne i kolorowe akcesoria. 


zrzut-ekranu-2019-09-12-o-21-52-34

 

Wstęp: 30 zł jednorazowo, 25 zł – w karnecie na 4 kolejne zajęcia.
Zajęcia dla dzieci od kilku miesięcy do ok. 3 lat, zapisy poprzez formularz poniżej lub badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
TUTAJ można kupić jednorazowy bilet,
a TUTAJ – karnet na 4 zajęcia.
Zajęcia prowadzi Agata Przygócka, muzyczka, wokalistka i pedagożka z wieloletnim doświadczeniem, związana z edukacją niemowląt, dzieci i młodzieży, a prywatnie mama. Absolwentka warszawskiego wydziału piosenki i jazzu, doświadczona instruktorka zajęć gordonowskich,  wokalnych, gry na pierwszych instrumentach, a także zajęć z ruchu scenicznego i aktorstwa.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi