Gordonki

Z uwagi na sytuację związaną z koronawirusem odwołujemy wszystkie zajęcia w Badecie do 25 marca. Karnety zachowują oczywiście ważność na okres, gdy wznowimy zajęcia. Bardzo nam przykro, ale bezpieczeństwo dzieci oraz powstrzymanie epidemii są najważniejsze.
Co czwartek o godz. 10 zapraszamy o godz. 10 na zajęcia muzyczno-rytmiczne dla dzieci 0-2 lata. Podczas Gordonek śpiewamy, wykorzystujemy najprostsze melodie i rytmiczanki. Pojawiają się też proste instrumenty perkusyjne i kolorowe akcesoria.
Zajęcia prowadzi Agata Przygócka, muzyczka, wokalistka i pedagożka z wieloletnim doświadczeniem, związana z edukacją niemowląt, dzieci i młodzieży, a prywatnie mama. Absolwentka warszawskiego wydziału piosenki i jazzu, doświadczona instruktorka zajęć gordonowskich, wokalnych, gry na pierwszych instrumentach, a także zajęć z ruchu scenicznego i aktorstwa.

zrzut-ekranu-2019-09-12-o-21-52-34

 

 

Wstęp: 30 zł jednorazowo, 25 zł – w karnecie na 4 kolejne zajęcia. Aby przesunąć wykupione w karnecie wejście na kolejne zajęcia prosimy o kontakt najpóźniej dzień wcześniej, do godz. 16.

Zajęcia dla dzieci od kilku miesięcy do ok. 3 lat, zapisy poprzez formularz poniżej lub badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
TUTAJ można kupić jednorazowy bilet,
a TUTAJ – karnet na 4 zajęcia.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi