Powrót Gordonek

Przez cały lipiec, w czwartki o godz. 10 zapraszamy na zajęcia gordonkowe w Badecie.
Są to zajęcia muzyczno-rytmiczne dla dzieci 0-2 lata. Podczas Gordonek śpiewamy, wykorzystujemy najprostsze melodie i rytmiczanki. Pojawiają się też proste instrumenty perkusyjne i kolorowe akcesoria.
Zajęcia prowadzi Agata Przygócka, muzyczka, wokalistka i pedagożka z wieloletnim doświadczeniem, wokalistka i aktorka musicalowa, pedagog dziecięcy. Zdobywała swoje doświadczenia między innymi na deskach Teatru muzycznego w Gdyni, w musicalu „Metro”, czy w największych tytułach musicalowych teatru Roma. Od dziesięciu lat zajmuje się edukacją muzyczną dzieci , młodzieży i dorosłych. Absolwentka warszawskiego wydziału piosenki i jazzu, doświadczona instruktorka zajęć gordonowskich, wokalnych, gry na pierwszych instrumentach, a także zajęć z ruchu scenicznego i aktorstwa. 

zrzut-ekranu-2019-09-12-o-21-52-34

Wstęp: 30 zł jednorazowo, 25 zł – w karnecie na 4 kolejne zajęcia. Aby przesunąć wykupione w karnecie wejście na kolejne zajęcia prosimy o kontakt najpóźniej dzień wcześniej, do godz. 16.

Zajęcia dla dzieci od kilku miesięcy do ok. 3 lat, zapisy poprzez formularz poniżej lub badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
Zachowujemy wszelkie zasady bezpieczeństwa, grupy są kameralne (do 8 dzieci + opiekun), zapewniamy środki do dezynfekcji rąk.

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi