Smocze ferie z Minecraftem, grupa 1

Od środy 27 grudnia, przez trzy dni szkolnych ferii poświątecznych zapraszamy na warsztaty komputerowe z Minecraftem prowadzone przez Akademię Młodego Hakera, w godz. 10-12. BRAK WOLNYCH MIEJSC – zapraszamy do grupy z godz. 15!
Uczestnicy wcielą się w młodych treserów smoków i wyruszą w podróż, aby odnaleźć smocze jaja i się nimi zaopiekować. Magiczne zaklęcia sprawią, że z jaj wyklują się smoki, a nasi uczestnicy wyruszą z nimi na prsmmooooozygodę. Smoki świetnie poddają się tresurze – będzie można na nich latać, jeździć, a także nauczyć je, jak ziać ogniem. A wszystko to odbędzie się w scenerii w stylu średniowiecze/fantasy: będziemy zwiedzać zamki, osady, stworzymy wspaniałe jaskinie dla naszych smoków, a także wyruszymy na różne wyprawy i misje ze smokami. Sprzęt komputerowy jest zapewniony przez organizatora.

Dzieci pograją sieciowo na specjalnie dla nich przygotowanych mapach, każde na oddzielnym laptopie, pod okiem doświadczonego animatora. Sprzęt komputerowy jest zapewniony przez organizatora. Każde zajęcia w cyklu potrwają dwie godziny. Zapraszamy dzieciaki w wieku 6-9 lat.
Wstęp: 180 zł za trzy spotkania. Gwarancją rezerwacji miejsca jest tylko wykupienie karnetu na cykl, można to zrobić w księgarni lub TUTAJ.
Tutaj można zaś kupić karnet na 4-godzinny blok zajęć feriowych w Badecie ze specjalną zniżką, tak żeby poza zabawami z Minecraftem dzieciaki mogły aktywnie spędzić resztę dnia w księgarni.
bilet-ferie-z-minecraftemTylko 8 miejsc!
Informacje: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17.
UWAGA! Nie prowadzimy zapisów na te zajęcia.  Gwarancją rezerwacji miejsca jest tylko wykupienie karnetu.
Niestety, nie ma możliwości zwrotu należności za niewykorzystaną część/ całość karnetu lub odebranie zajęć w innym terminie.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi