Ferie z Minecraftem: Rycerze, magowie i średniowiecze

W drugim tygodniu ferii szkolnych (22-26.01), w godz. 15-17 zapraszamy na warsztaty komputerowe z sieciową grą Minecraft. BRAK WOLNYCH MIEJSC!
Zapraszamy na autorski minecraftowy warsztat – jego uczestnicy zamienią się w drużynę śmiałków podczas misji uratowania króla, którego zamek został zaatakowany. Dzieciaki będą zdobywać surowce i odbudowywać zamek, aby ocalić królestwo. Trzeba będzie zachować ostrożność, bo na zamku czekać nas będą kolejne przygody… Gwarantujemy, że po tych zajęciach dzieciaki wyjdą z wypiekami na buziach – z emocji i radości!
rycerze2
Celem edukacyjnym tych warsztatów jest nauka współpracy, dobrej komunikacji, pozytywnej motywacji, kreatywności. Zajęcia będą moderowane przez doświadczonego trenera z Akademii Młodego Hakera, specjalizującego się w edukacji przez zabawę w Minecraft – wtajemniczy on uczestników w scenariusz gry. Dzieci będą korzystać z zapewnionych przez organizatora laptopów z myszką. Seria spotkań składa się z pięciu spotkań, po 120 minut każde, razem ponad 13 godzin lekcyjnych!

Dzieci pograją razem na specjalnie dla nich przygotowanych mapach, każde na oddzielnym laptopie, pod okiem doświadczonego animatora. Zapraszamy dzieciaki w wieku 6-9 lat. Karnet za 5 zajęć kosztuje 300 zł.

Jeśli chcecie, żeby dzieci spędziły w Badecie całe feriowy tydzień – można również połączyć nasze zajęcia feriowe z warsztatami minecraftowymi: w godz. 10-15 uczestniczyć w zajęciach w Zwierzogrodzie, a potem skorzystać z dwugodzinnych warsztatów z Minecraftem, 15-19.01 z motywem Gwiezdnych Wojen, 22-26.01 – rycerze, magowie i średniowiecze. Od 8.01 cena za 5 godzin zajęć przed Minecraftem wynosi 60 zł.

UWAGA! Nie prowadzimy zapisów na te zajęcia. Gwarancją rezerwacji miejsca jest tylko wykupienie karnetu. Informacje: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37- 17.
Niestety, nie ma możliwości zwrotu należności za niewykorzystaną część/ całość karnetu lub odebranie zajęć w innym terminie.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi