Dzieci smoka Pompona, popołudniówka literacka

15 kwietnia, w środę o godz. 17.30 zapraszamy na popołudniówkę literacką z nową książką „Pulpet i Prudencja – dzieci Pompona” Joanny Olech. Pyskate dzieci smoka Pompona zabiorą nas na wyprawę w dalekie Karpaty, gdzie podobno widziano inne  gady. Ale żeby znaleźć smoka w Bukareszcie trzeba będzie posłużyć się mapą, kompasem, odczytać  różne znaki w terenie i nie zgubić się podczas małych ale wcale niełatwych podchodów.

pompon-i

Co środę o godz. 17.30 zapraszamy na inspirujące spotkania z książkami. Będziemy tworzyć, rozwijać umiejętności logicznego myślenia i pracy w grupie, rozwiązywać zagadki, eksperymentować, poznawać swoje mocne i słabsze strony oraz łączyć różne dziedziny nauki w twórczej zabawie. Zapraszamy dzieci od 6 do 10 lat, wstęp 10 zł, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

TUTAJ można kupić bilet.

Zajęcia są organizowane w ramach projektu „Popołudnia literackie”, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

logo-mkidnczas-dzieci

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi