Duch z butelki

27 października o godz. 17.30 zapraszamy dzieci 2-4 lata na popołudnie literackie z duchami.

duch-okladka

Przeczytamy historię Uno i Matiego, którzy znaleźli ducha uwięzionego w butelce. Zastanowimy się, jakie życzenia musiałby spełnić taki duch, gdybyśmy to my go uwolnili. Podczas zajęć plastycznych zrobimy własne butelki, oczywiście z duchami w środku.
W co drugi wtorek o godz. 17.30 zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy z książkami. Będziemy czytać najciekawsze nowości z naszych półek, a przeczytane książki staną się inspiracją do zabaw, twórczej pracy i eksperymentów. Będziemy malować, lepić, budować, pokonywać tory przeszkód, ćwiczyć małą i dużą motorykę, angażować wszystkie swoje zmysły. Zapraszamy dzieci od 2 do 4 lat, wstęp wolny, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17, ograniczona liczba miejsc.

logo-mkidn

 

czas-dzieci

 

 

 

 

Zajęcia w ramach projektu: „Online o książkach dla dzieci”, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.
UWAGA! Zajęcia będą filmowane, a relacja z nich pojawi się na naszej stronie FB, jest to wymóg projektu ministerstwa. Uczestnictwo w zajęciach jest więc równoznaczne z zgodą na udział w nagraniu. Prowadzenie: ukochana przez dzieci pani Kamila.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi