Gruffalo. Popołudnie literackie 2+

18 września, w środę o godz. 17.30 zapraszamy na pierwsze po wakacjach, pokazowe zajęcia z cyklu Popołudnie literackie 2+ . Spotkamy się Gruffalem, który po długiej nieobecności na nowo zawita na księgarskich półkach. Będziemy bawić się światłem, latarkami i cieniami. Zrobimy święcące w ciemności gruffalowe maski, postraszymy rodziców i odpoczniemy w namiocie, w którym świecą gwiazdy.
Wstęp: dla posiadaczy badetowej karty stałego klienta GRATIS, pozostali – 10 zł. Ograniczona liczba miejsc, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
TUTAJ można kupić bilet na zajęcia pokazowe.

 

Co środę, o godz. 17.30 zapraszamy dzieci 2+, wraz z opiekunami, na popołudnia literacko-artystyczne z ich ukochanymi bohaterami literackimi czy filmowymi. Zawsze będziemy czytać książkę i prowadzić wokół niej rozmaite działania artystyczne. Zajęcia dla dzieci od ukończonych 2 lat. Podczas zajęć pracujemy w parach: dorosły opiekun + dziecko.
Wstęp: 11 punktów z badetowej karty stałego klienta lub 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł – na dzień przed imprezą. Dorośli gratis. Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

gruffalo-okladkaO KSIĄŻCE:
„Gruffalo” Julii Donaldson z ilustracjami Axela Schefflera to światowy bestseller. Książka została przetłumaczona na 76 języków i sprzedała się w ponad 13 milionach egzemplarzy. Zdobyła olbrzymią liczbę nagród, a nakręcony na jej podstawie film dostał nominację do Oscara i do nagrody BAFTA. Krótka, rymowana opowieść o sprytnej myszce, która przechytrzyła większych i silniejszych od siebie jest uwielbiana przez dzieci na całym świecie. W polskim wydaniu ukazuje się ponownie w  tłumaczeniu Michała Rusinka.

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi