Co to znaczy: być eko?

20 listopada, w sobotę o godz. 11 zapraszamy na spotkanie i warsztaty ekologiczne z Sylwią Majcher, edukatorką ekologiczną, dziennikarką, autorką książek: „Jestem Eko. Ja też mogę uratować świat”, wydaną przez Wilgę, „Gotuję, nie marnuję. Kuchnia zero waste po polsku” i innych. Dowiemy się czym jest ślad węglowy i jak go ograniczyć oraz na czym polega zasada zero waste. Na zajęciach zrobimy własny dezodorant w kremie i posadzimy szczypiorek czosnkowy do samodzielnie przygotowanych doniczek. Zajęcia dla dzieci od 6 lat. Wstęp WOLNY, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

eko-i

 

Z uwagi na wymagania projektu zajęcia będą nagrywane, a wideorelacja z nich – dostępna w mediach społecznościowych księgarni.
Zajęcia w ramach projektu „Książka z ekspertem” dofinansowano ze środków MK, DN i S, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

 

 

 

 

logo-mk-dn-i-sczas-dzieci

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi