Co jedzą czarownice? Z Marcinem Szczygielskim ONLINE

14.11 zaprosiliśmy młodych czytelników na spotkanie z Marcinem Szczygielskim ONLINE. Głównym tematem rozmowy była najnowsza książka autora „Co jedzą czarownice?”, wydana przez Bajkę. To już szósty tom przygód młodziutkiej czarownicy Mai, który jest zarazem pierwszą powieścią kucharska autora. Spotkanie pełne więc było rozmów o kuchni i gotowaniu. Nasz gość od dzieciństwa chętnie eksperymentuje w kuchni i chętnie opowiadał o swoich przygodach związanych z przygotowywaniem posiłków. Rozmawialiśmy też oczywiście o książkach autora, które, jak się okazuje dzieciaki doskonale znają. Młodzi czytelnicy nie mogą się już doczekać kolejnej odsłony „Czarownicy piętro niżej” i mają mnóstwo pomysłów na kolejne katastrofy, które mogłyby być punktem wyjścia fabuły.

co-jedza-okladka

 

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Książka uczy”, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.
logo-mkidn
czas-dzieci

 

 

 

 

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi