Warsztaty z Minecraftem

Co wtorek o godz. 17 i 18.30 (dwie grupy) zapraszamy wszystkich wielbicieli gry Minecraft na cykl warsztatów komputerowych prowadzonych przez Akademię Młodego Hakera.
To zajęcia, podczas których uczymy przez zabawę. Młodzi Hakerzy uczą się m.in. układu współrzędnych, zastosowania skali.
CENA KARNETU, DATY ZAJĘĆ:
Karnety kosztują 60 zł x liczba wtorków w miesiącu, w czerwcu odbędą się trzy zajęcia, a więc karnet kosztuje: 180 zł. Zajęcia odbędą się 6.06, 13.06 i 20.06.

ZAPISY:
Czekamy na zgłoszenia: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17. Mamy także po jednym wolnym miejscu na zajęcia czerwcowe w obydwóch grupach. 


Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata należności na bilet. Liczba miejsc ograniczona – w warsztatach może wziąć udział jedynie 8. osób. 
Sprzęt komputerowy jest zapewniony przez organizatora. Grupa wiekowa: 6-9 lat. Pojedyncze zajęcia trwają 1,5 godz.


JAK KUPIĆ KARNET?
tutaj  można kupić karnet na zajęcia

  
Niestety, nie ma możliwości zwrotu należności za niewykorzystaną część/ całość karnetu lub odebranie zajęć w innym terminie.
minecraft-miasto

 

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.