Warsztaty minecraftowe, wtorki, godz. 17

Co wtorek o godz. 17 wielbiciele gry Minecraft spotykają się w Badecie na warsztatach komputerowych prowadzonych przez Akademię Młodego Hakera. W marcu widzimy się 6, 13, 20 i 27.02, czyli cztery razy.
Grupa jest zasadniczo zamknięta – nowe dzieci dopisujemy tylko wtedy, gdy któryś z dotychczasowych uczestników zrezygnuje z kontynuacji zajęć.

Karnety kosztują 60 zł x liczba piątków w miesiącu, czyli w marcu 240 zł. Rodziców dzieci, które będą chodzić na warsztaty w marcu prosimy o wykupienie karnetów NAJPÓŹNIEJ do 20 lutego włącznie. Od 21.02 wolne miejsca w marcu będziemy oferować osobom z listy rezerwowej.

OPIS ZAJĘĆ
Pod opieką doświadczonego animatora z Akademii Młodego Hakera tworzymy minecraftowe miasto – zbudujemy domy, osiedla, drogi i system komunikacji. Są wyprawy na bezludne wyspy, przygody z podbijaniem królewskich zamków, a nawet podróże w kosmos i odkrywanie sześciennych planet. Gwarantujemy, że po tych zajęciach dzieciaki wyjdą z wypiekami na buziach – z emocji i radości!
Sprzęt komputerowy jest zapewniony przez Akademię Młodego Hakera. Grupa wiekowa uczestników to 6-9 lat.

UWAGA! Nie prowadzimy zapisów na te zajęcia. Gwarancją miejsca na zajęciach jest WYŁĄCZNIE wykupienie karnetu w przedpłacie. Informacje i wstępne zgłoszenia: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17.
Liczba miejsc ograniczona – w warsztatach może wziąć udział jedynie 8. osób.
Niestety, nie ma możliwości zwrotu należności za niewykorzystaną część/ całość karnetu lub odebranie zajęć w innym terminie.
Dla uczestników zajęć w lutym podajemyTUTAJ  link do wygodnego zakupu karnetów za marzec.

minecratowe-miasto

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi