Biuro śledcze Svena Jönssona

30 marca, w sobotę o godz. 11.30 wydawnictwo Bajka i księgarnia dziecięca Badet zapraszają na spotkanie ze Svenem Jönssonem, autorem serii kryminalnej dla dzieci „Feralne Biuro Śledcze”. Poczytamy wraz z pisarzem fragmenty książek „Zatruty spinner” i najnowszej części „Śliska sprawa”. Wykorzystamy dedukcję do odnalezienia ukrytych w księgarni spinnerów. Dowiemy się, kto i dlaczego używa pseudonimów, wymyślimy własne. Weźmiemy udział w śledztwie Feralnego Biura śledczego: pobierzemy odciski palców i sporządzimy portrety pamięciowe podejrzanych, przesłuchamy świadków, odkryjemy motywy przestępstwa.

Zapraszamy dzieci od 6 lat, wstęp wolny, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

30 marca, w sobotę o godz. 11.30 wydawnictwo Bajka i księgarnia dziecięca Badet zapraszają na spotkanie z pisarzem Svenem Jönssonem.

 

O Autorze: 
Sven Jönsson (ur. 1971): autor bestsellerów detektywistycznych dla dzieci i młodzieży. Pochodzi ze Szwecji, mieszka w Oxfordzie. Bardzo dba o swoją prywatność: nie pozwala robić sobie zdjęć, nie występuje publicznie. Pisze szyfrem, do którego klucz zna tylko wydawca! 🙃😜😎

sven_j

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi