Bezpieczni na drodze

20 listopada, w środę o godz. 17.30 zapraszamy na popołudnie dla maluchów poświęcone poruszaniu się na drogach. Nowa książka z popularnej serii „Opowiem ci mamo, co jeździ na dwóch kołach” będzie naszym przewodnikiem po ruchu drogowym, nie tylko dwukołowym. Zrobimy własne semafory. Nauczymy się przechodzić przez pasy. Poznamy podstawowe znaki drogowe. Zrobimy sobie własne odblaski i porównamy, jak nas widać w ciemności bez odblasku, a jak – gdy jesteśmy dobrze oznakowani. Wsłuchamy się też w ruch uliczny i spróbujemy rozpoznać różne otaczające nas w mieście dźwięki.
Co środę, o godz. 17.30 zapraszamy na popołudnia literacko-artystyczne z ukochanymi bohaterami literackimi czy filmowymi malców. Zawsze czytamy książkę i prowadzimy wokół niej rozmaite działania artystyczne. Pracujemy w parach: dorosły opiekun + dziecko. Wstęp: 11 punktów z badetowej karty stałego klienta
lub 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł – w dniu zajęć.
Zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
TUTAJ można kupić bilet dla dziecka – rezerwujemy miejsca na zajęcia przede wszystkim dla osób z wykupionym już biletem
bezpieczni-i

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi