Bez prądu. Lato z Badetem

Od 25 czerwca do 31 sierpnia zapraszamy dzieci na całodzienne zajęcia wakacyjne. Zrezygnujemy z komputerów i telefonów na rzecz działań plastycznych w sali i w plenerze, czytania, gier, zabaw w stylu retro, pieszych wycieczek oraz sportu. Nie zabraknie zabaw plastycznych w sali i w plenerze, zabaw, pieszych wycieczek i jazdy na rolkach. Właścicieli rolek prosimy o zabranie sprzętu, kaski są obowiązkowe. Można też skorzystać z wypożyczalni na rolkowisku.

dsc07278 dsc07299

ZAJĘCIA DWUJĘZYCZNE PRZEZ DWA TYGODNIE
23-27 lipca i 27-31 sierpnia, prowadzimy Lato z Badetem jednocześnie po polsku i po angielsku, w ramach całodziennych zajęć. Będziemy uczyć się  angielskiego podczas gier, zabaw, warsztatów dramowych i codziennych konwersacji, spontanicznie i naturalnie.

bilet-2018Zajęcia dla dzieci od 6 lat w dni powszednie, w godz. 10-16.  Zajęcia prowadzą animatorki Badeta oraz animator-edukator z firmy Hello World Nauka Języka Angielskiego, która na stałe prowadzi zajęcia edukacyjne z języka angielskiego w księgarni.

WSTĘP
80 zł za jeden dzień zajęć z drugim śniadaniem w cenie lub 95 PLN
(z obiadem). Przy zakupie 5 biletów: 5% zniżki. Można pozostawić u nas dzieci pod opieką animatorów w godz. 9-10 oraz 16-17 (w cenie 10 zł za godzinę).
Do 31 maja PROMOCYJNA CENA BILETÓW: 73 zł za dzień – tutaj można je kupić.

ZASADY ORGANIZACJI ZAJĘĆ
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć nawet na jeden dzień wcześniej, jeśli na dany dzień zajęciowy nie zbierze się grupa przynajmniej 3 dzieci. W przypadku rezygnacji z udziału dziecka w Lecie
z Badetem, które zakupiło bilet w przedsprzedaży, zasady zwrotów wpłat za bilety są następujące: zwracamy 80% kwoty, jeśli rezygnacja nastąpi najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem wykupionych zajęć. Jeżeli rezygnacja nastąpi później, wpłata za bilety nie podlega zwrotowi.
W przypadku konieczności zmiany terminu obecności dziecka, prosimy o powiadomienie na dzień wcześniej.
ZAPISY I INFORMACJE
Badet, ul. Lentza 35 a, tel. 22 499 37 17, badet@badet.pl lub poprzez formularz poniżej.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi