Bal karnawałowy, dzieci 2,5-5 lat

22 lutego, w sobotę w godz. 11-12.30 zapraszamy dzieci 2,5-5 lat do wspólnej zabawy karnawałowej. Wybierzemy się w podróż pociągiem do Brazylii, aby wspólnie pląsać w rytmie samby i rock and rolla, z balonami, konfetti i przebierankami. Wykonamy maski karnawałowe, spotkamy się z wróżką i Panem Kleksem i wrócimy do domu mucholotem. Karnawał nie może obejść się bez pyszności: w cenie biletów, poza zabawą z dwoma animatorkami, są napoje i słodki poczęstunek dla dzieci oraz  gorący napój  (do wyboru: kawa, herbata, czekolada) dla opiekunów.
Wstęp w przedsprzedaży do 19.02: 35 zł bilet dla dziecka i 10 zł dla opiekuna. Bawimy się w parach: dziecko + opiekun, ew. opiekum z dwójką dzieci. Od 20.02: 40 zł – dziecko, opiekun nadal 10 zł. Zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17. Miejsca rezerwujemy przede wszystkim dla osób z wykupionymi biletami. BRAK WOLNYCH MIEJSC.

 

bal-f

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi