Artystyczne ferie zimowe 2022

Od 31 stycznia do 11 lutego 2022 r. zapraszamy dzieci do udziału w twórczych i radosnych całodziennych zajęciach. Przez 10 dni będziemy poznawać słynnych artystów i ich dzieła. Zajrzymy do atelier Picassa i van Gogha, zobaczymy niezwykłe dzieła współczesnej architektury. Zaprojektujemy designerskie przedmioty codziennego użytku, zorganizujemy pokaz mody i wernisaż. Będziemy się bawić, tworzyć, eksperymentować. Jeśli będzie można – codziennie wyruszymy na wycieczkę do galerii sztuki, muzeum lub wyjdziemy na lodowisko.
Postaramy się nie patrzeć w ekrany telefonów, odpocząć od technologii, być tu i teraz oraz cieszyć się własnym towarzystwem. Zajęcia dla dzieci od 6 do 12 lat.

ferie-2022-iOPŁATY:
Pięć dni zajęć w godz. 9-16, w cenie drugie śniadanie, ciepłe i zimne napoje: 500 zł (cena na dowolne 5 dni, nie musi to być 1 tydzień), karnet dostępny TU.
Wstęp na pojedynczy dzień zajęciowy kosztuje 120 zł.
Opieka świetlicowa w godzinach 16-17 w cenie 25 zł za godzinę.
Jednodaniowy obiad, z napojem i surówką: 30 zł.
REZERWACJA
Aby zarezerwować miejsce, trzeba wykupić wstęp w przedsprzedaży i podpisać regulamin zajęć, dostępny w księgarni Badet. Sam zapis nie jest gwarancją miejsca na zajęciach.
ZNIŻKI
Do 15.01 – zniżka 7% za wykupienie 5 dni (nie muszą być to kolejne dni). Zniżka dla rodzeństw: 5% na wstęp dla siostry lub brata. Rabaty nie łączą się.Szczegółowe zasady opieki dostępne w regulaminie ferii. Przed przekazaniem nam dzieci pod opiekę, rodzice  zobowiązani są zapoznać się z regulaminem zajęć, podpisać w nim stosowne zgody i podać dane dotyczące odbioru/ powrotu dziecka do domu.

INFO: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

RAMOWY PLAN DNIA

9-9.30- Schodzenie się dzieci, swobodne zabawy

9.30-11- Zajęcia tematyczne

11-11.30- Drugie śniadanie

11.30-14.30 – Wycieczka

14.30-15- Obiad

15-16- Zajęcia tematyczne

Przez cały dzień zapewniamy:

  • Opiekę wykwalifikowanej kadry edukatorek doświadczonych w prowadzeniu zajęć artystycznych i sportowych
  • Zajęcia artystyczne w swobodnej, twórczej atmosferze bez presji i oceniania
  • Zajęcia ruchowe, gry i zabawy integracyjne w gronie rówieśników
  • Dawkę wiedzy o kulturze bez sadzania w ławkach
  • Drugie śniadanie, herbatę owocową i wodę według potrzeb dzieci
  • Ciekawą wycieczkę i spacer na świeżym powietrzu uzależniony od warunków pogodowych

Pełen harmonogram dni, z opisem aktywności i wycieczkami do pobrania:  Badet harmonogram ferie 2022

31 STYCZNIA, PONIEDZIAŁEK – CUDA ARCHITEKTURY
Poznamy wyjątkowe dzieła budownictwa z całego świata, cuda starożytnej architektury i rekordy współczesnych budowli. Zorganizujemy konkurs na najwyższą wieżę i zabawę w oblężenie zamku.
Wycieczka: kręgielnia

1 LUTEGO, WTOREK – OBLICZA ABSTRAKCJI
Poznamy najsłynniejsze dzieła z nurtu abstrakcji ekspresyjnej i geometrycznej. Poszukamy sposobów na przypadkowe efekty malarskie i namalujemy własne obrazy, eksperymentując z różnymi technikami.
Wycieczka: Muzeum Karykatury i warszawska Starówka

2 LUTEGO, ŚRODA – SZTUKA CENNIEJSZA NIŻ ZŁOTO
Dowiemy się, ile kosztują najdroższe na świecie dzieła świata. Poznamy historię artystów, których obrazy stały się bezcenne i zorganizujemy aukcję własnych prac.
Wycieczka: Centrum Pieniądza

3 LUTEGO, CZWARTEK – SZTUKA REKLAMY I REKLAMA W SZTUCE
Obejrzymy najciekawsze pomysły na dawne i najnowsze plakaty reklamowe. Poznamy głównych przedstawicieli amerykańskiego pop-artu. Przerobimy znane dzieła sztuki na reklamy ulubionych produktów i zaprojektujemy litery, które najlepiej oddają nasz charakter.
Wycieczka: Muzeum Warszawy

4 LUTEGO, PIĄTEK – KREATORZY MODY
Przyjrzymy się zaskakującym pomysłom współczesnych dyktatorów mody. Zaprojektujemy szalone kreacje karnawałowe dla znanych gwiazd filmowych. Ozdobimy torby na zakupy wzorami własnego pomysłu.
Wycieczka: Łazienki Królewskie lub lodowisko (przy sprzyjającej pogodzie)

7 LUTEGO, PONIEDZIAŁEK – SURREALISTYCZNY SEN
Odwiedzimy pracownię Salvadora Dalego i Rene Magritta. Wykonamy surrealistyczne kolaże i wymyślimy najbardziej absurdalne tytuły obrazów.
Wycieczka: kręgielnia

8 LUTEGO, WTOREK – PIĘKNO WOKÓŁ NAS
Przyjrzymy się najciekawszym przedmiotom codziennego użytku zaprojektowanym przez najsłynniejszych designerów. Zrobimy ażurowe ozdoby na okno z materiałów recyklingowych i zabawki ze sztućców.
Wycieczka: Galeria Wzornictwa Muzeum Narodowego

9 LUTEGO, ŚRODA – BODY ART
Poznamy pomysły znanych artystów na wykorzystywanie ciała w procesie twórczym. Znajdziemy nowe sposoby na malowanie dłońmi, zaprojektujemy karnawałowe makijaże i wakacyjne tatuaże (oczywiście na papierze).
Wycieczka: Muzeum Ewolucji

10 LUTEGO, CZWARTEK – ARTYŚCI MUSZĄ BYĆ SZALENI
Przekonamy się, że artyści potrafią zaskakiwać swoim poczuciem humoru. Wzorem Marcela Duchampa zażartujemy sobie z Mony Lisy, tworząc malarskie wariacje na temat słynnego portretu. Przerobimy przedmioty codziennego użytku na dadaistyczne rzeźby.
Wycieczka: Muzeum Etnograficzne

11 LUTEGO, PIĄTEK – NIEZWYKŁE DOMY
Poznamy projekty domów, które świadczą o tym, że kreatywność ludzka nie zna granic. Stworzymy makiety pokojów z tapetami i meblami własnego pomysłu i projekt domku na drzewie, w którym znajdzie się miejsce na ulubione zabawy wszystkich dzieci.
Wycieczka: Łazienki Królewskie lub lodowisko (przy sprzyjającej pogodzie)

zrzut-ekranu-2021-12-22-o-15-56-00

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi