Artyści są szaleni. Lato z Badetem

Od 26 czerwca do 31 sierpnia, czyli przez całe wakacje od poniedziałku do piątku, w godz. 10-16, zapraszamy dzieci na warsztaty artystyczno-literackie. Poznamy najciekawsze postacie świata sztuki i literatury, gwiazdy muzyki oraz filmu, czyli ikony pop-kultury. Poznamy artystów, którzy poszukują inspiracji w świecie baśni i w dzieciństwie. Zajrzymy do studia Walta Disneya, przygotujemy projekty kreacji w stylu Dolce & Gabbana, niczym z Baśni 1001 nocy, wykonamy kukiełki i wystawimy show w stylu Jimiego Hansona i zbudujemy makiety domów na wzór domów bez kątów prostych Hundertwassera. Poznamy najsłynniejszych ekspresjonistów abstrakcyjnych, wcielimy się w postacie opisane przez Tolkiena i urządzimy fabrykę dzieł sztuki na wzór Andiego Warhola.
Nie zabraknie miejskich wycieczek i sportowych wypadów na rolki na Torze Stegny. Zajęcia dla dzieci od lat 6 do 12. Zapisy: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17.

lato-1 lato lato-2

 

 

 

 

 

 

 

Wstęp:
80 PLN za jeden dzień zajęć z drugim śniadaniem w cenie lub 95 PLN (z drugim śniadaniem oraz obiadem w cenie).
Przy zakupie minimum 5 biletów – 5% zniżki.
Dodatkowo można pozostawić u nas dzieci pod opieką animatorów w godz. 9-10 oraz w godz. 16-17 (w cenie 10 PLN za godzinę).
Przy ostatecznej rezerwacji miejsca pobieramy zadatek w wysokości 50 zł i prosimy o podpisanie regulaminu zajęć.

 Zapisy: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZAJĘĆ

TYDZIEŃ JAK W BAJCE
26.06, poniedziałek – Walt Disney i magia kina
Wcielimy się w role piratów, księżniczek i superbohaterów z ulubionych filmów ze studia Disney’a, weźmiemy udział w muzycznym quizie i spróbujemy swoich sił w filmowym dubbingu.
27.06, wtorek – Dolce & Gabbana i moda jak z baśni 1001 nocy
Zaprojektujemy nową kolekcję strojów dla Madonny i Johnny’ego Deppa, urządzimy pokaz mody i stworzymy własną kompozycję zapachową w ekskluzywnych mydłach.
28.06, środa – Hundertwasser i architektura bez kątów prostych
Poznamy najbarwniejsze projekty architektów XX wieku, stworzymy makiety kolorowych osiedli mieszkalnych i zaprojektujemy wzory tapet wywołujące oczopląs.
29.06, czwartek – Akademia Jana Brzechwy
Weźmiemy udział w zajęciach magicznej Akademii Pana Kleksa, wymyślimy własne Wyspy Bergamuty, będziemy zadręczać ludzi pytaniami jak Staś Pytalski i przechwalać się jak Samochwała.
30.06, piątek – Show Jimmiego Hensona
Wykonamy lalki ze skarpet, które zagrają w show pełnym skeczów.

TYDZIEŃ Z ROZMACHEM
3.07, poniedziałek – Andy Warhol i pop-art
Będziemy produkować dzieła sztuki niczym w na taśmie produkcyjnej w fabryce, zmultiplikujemy portrety ulubionych gwiazd i urządzimy aukcję obrazów.
4.07, wtorek – J. R. R. Tolkien i mityczny świat Śródziemia
Wcielimy się w role elfów, krasnoludów i hobbitów, wyruszymy na poszukiwanie jedynego pierścienia i stoczymy bitwę ze Smaugiem.
5.07,  środa – Jackson Pollock i malarstwo gestu
Poszukamy różnych sposobów na tworzenie efektownych plam, stworzymy wielkoformatowe dzieła abstrakcyjne i rozegramy wodną bitwę.
6.07, czwartek – George Lucas i kosmiczna epopeja
Wybierzemy się na podchody w poszukiwaniu jasnej strony Mocy, nakręcimy własne wersje ulubionych epizodów, będziemy ćwiczyć czujność i zwinność podczas rozmaitych testów sprawnościowych.
7.07, piątek – Antonio Gaudi i architektura organiczna
Poznamy najciekawsze pomysły słynnego architekta i wykonamy makiety wymarzonych parków rozrywki.

TYDZIEŃ DLA ODWAŻNYCH
10.07, poniedziałek – Brandon Mull i magiczne istoty
Znajdziemy sposoby na ujarzmienie demonów – uciekinierów z Baśnioboru, wykonamy laski deszczu i magiczne świece z umitkowego wosku.
11.07, wtorek – Hieronim Bosch i fantastyczne wizje
Poznamy najsłynniejsze dzieła słynnego malarza i ich symbolikę, sportretujemy piekielne istoty z naszej wyobraźni i zapozujemy do zdjęć jako żywe alegorie.
12.07,  środa – Tim Burton i czarny humor
Poddamy się filmowej charakteryzacji, nakręcimy etiudy filmowe z dreszczykiem i zaprojektujemy plakaty reklamujące nasze superprodukcje.
13.07, czwartek – Rick Riordan i mityczne potwory

Staniemy do walki z Meduzą, Scyllą i Charybdą, dogonimy Atalantę i odwiedzimy gabinet odnowy biologicznej Psyche.
14.07, piątek – Norman Foster i architektura high-tech
Poznamy największe i najwyższe budynki na świecie, stworzymy makiety fantastycznych budynków i narysujemy plany naszych przyszłych domów.

TYDZIEŃ W PLENERZE
17.07, poniedziałek – Astrid Lindgren na bezludnej wyspie
Poczytamy fragmenty przygód Pippi i pobawimy się w rozbitków: zbudujemy szałas, wyślemy list w butelce, dowiemy się jak wysłać sygnał S.O.S i przetrwać na bezludnej wyspie.
18.07,  wtorek – Andy Goldsworthy i Sztuka Ziemi
Poznamy najbardziej zaskakujące pomysły przedstawicieli Land Artu i wykonamy plecione obrazy z naturalnych materiałów znalezionych podczas spaceru.
19.07, środa – Isak Pretorius i polowanie z aparatem
Obejrzymy najpiękniejsze fotografie dzikiej przyrody i wyruszymy na wycieczkę uzbrojeni w aparat, aby skłonić do pozowania ptaki i wiewiórki.
20.07, czwartek – Claude Monet i impresjonizm
Urządzimy plener malarski zainspirowany działaniami impresjonistów i wykonamy wspólną makietę ogrodu marzeń.
21.07, piątek – Jamie Oliver i zielona kuchnia
Przygotujemy warzywno-owocowe przysmaki, które zabierzemy ze sobą na piknik.

Zasady organizacji zajęć:
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć nawet na jeden dzień wcześniej, jeśli na dany dzień zajęciowy nie zbierze się grupa przynajmniej 3 dzieci. W przypadku rezygnacji z udziału dziecka w Lecie z Badetem, które zakupiło bilet w przedsprzedaży, zasady zwrotów wpłat za bilety są następujące: zwracamy 80% kwoty, jeśli rezygnacja nastąpi najpóźniej na tydzień przed dokonaną rezerwacją. Jeżeli rezygnacja nastąpi później, wpłata za bilety nie podlega zwrotowi. W przypadku konieczności zmiany terminu obecności dziecka, prosimy o powiadomienie księgarni na dzień wcześniej.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.