Andrzejki w Wilanowie

25 listopada, w sobotę o godz. 17 zapraszamy na wieczór tradycyjnych wróżb i zabaw andrzejkowych. Jak co roku, będziemy lać wosk i odczytywać znaczenie powstałych kształtów. Zapytamy magiczną kulę, czy spełnią się nasze marzenia. Kości powiedzą nam, co nas czeka w przyszłym roku a szpilki – o to, co dostaniemy od Mikołaja. Zapraszamy dzieci od 7 lat, zapisy poprzez formularz poniżej lub badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

Andrzejki w Badecie Wilanów

Andrzejki_promo_2015_1

 

 
WSTĘP:
35 zł w przedsprzedaży do 24.11 włącznie, do północy i 40 zł w dniu imprezy.

TUTAJ można kupić tańszy bilet w przedsprzedaży, do 24.11 włącznie, do północy. W dniu zajęć bilety będą kosztować 40 zł.

 

ZWROTY BILETÓW:
Uwaga! W przypadku nieobecności dziecka bilet zakupiony w przedsprzedaży przepada – nie można go wykorzystać na kolejnych zajęciach. Bilety zakupione w przedsprzedaży można wyjątkowo zwrócić (i uzyskać zwrot wpłaty) najpóźniej do piątku poprzedzającego weekendowe zajęcia, do godz. 16. Więcej informacji: tel. 22 499-37-17.

zrzut-ekranu-2017-11-02-o-16-32-09

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.