Anatomia bez tajemnic

5 listopada 2020 r. zaprosiliśmy dzieci na kolejne popołudnie literackie dla dzieci 5-10 lat, tym razem – z tajnikami naszego ciała. Rozpoznawaliśmy różne narządy, zagraliśmy w wielkie memo, w którym trzeba było rozróżnić wątrobę od serca. Obejrzeliśmy zdjęcia rtg – sprawdziliśmy, czy łatwo odgadnąć różne części ciała. A na koniec wykleiliśmy własnego manekina, który pomoże zapamiętać, co i gdzie się kryje w naszym wnętrzu. Naszym przewodnikiem była piękna książka „Anatomia”, napisana przez Helene Druvert, wydana przez Mamanię.

anatomia-f

W czwartki o godz. 18 zapraszaliśmy na inspirujące spotkania z książkami. W ramach spotkań tworzyliśmy, rozwijaliśmy umiejętności logicznego myślenia i pracy w grupie, rozwiązywaliśmy zagadki, eksperymentowaliśmy, poznawaliśmy swoje mocne i słabsze strony oraz łączyliśmy różne dziedziny nauki w twórczej zabawie. Zapraszamy dzieci od 5 do 10 lat, wstęp wolny, zapisy.

Zajęcia są organizowane w ramach projektu „Online o książkach dla dzieci”, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci. UWAGA! Zajęcia będą filmowane, a relacja z nich pojawi się na naszej stronie FB, jest to wymóg projektu ministerstwa. Uczestnictwo w zajęciach jest więc równoznaczne z zgodą na udział w nagraniu. Prowadzenie: fantastyczna pani Ania.

 

logo-mkidnczas-dzieci

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi