Ale alpaki!

25 listopada, w niedzielę o godz. 11 zapraszamy na warsztaty weterynaryjne z alpakami. Odwiedzą nas dwa zwierzaki: Cynamon i Imbir. O ich zwyczajach, charakterze, przygodach opowiedzą eksperci z niezawodnego gabinetu Uprzejmy Łoś.
Alpaki to roślinożerne ssaki o wysokości 80-100 cm, coraz popularniejsze w Polsce. Pochodzą z Ameryki Południowej. Na co dzień żyją w górach Andach na wysokościach od 4000 do 4700 m n.p.m., hodowane są w stadach. Można je spotkać głównie w Peru, Chile i Boliwii. Ze względu na podobieństwo do lam, często są z nimi mylone. Jednak są od nich mniejsze i z budowy ciała przypominają bardziej owce. Należą do tej samej rodziny wielbłądowatych.
zrzut-ekranu-2018-11-02-o-14-19-37
Coraz popularniejsza staje się alpakoterapia. Spokój, delikatne usposobienie, a także inteligencja tych zwierzaków są cenione przez terapeutów oraz ich pacjentów, którzy dzięki bezpośrednim kontaktom z alpakami czują się lepiej.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy tym razem o wykupywanie biletów, a nie samo zapisywanie na te zajęcia. Pierwszeństwo w rezerwacji miejsc będą miały osoby, które takie bilety jak najwcześniej wykupią. Zajęcia dla dzieci od ok. 5 lat. Wstęp: do 21 listopada: dzieci – 35 zł, dorośli – 15 zł. Od 22 listopada do dnia imprezy: dzieci – 40 zł, dorośli – 20 zł. Informacje, rezerwacje biletów: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

TUTAJ można kupić bilet dla dziecka w przedsprzedaży
a TUTAJ – dla dorosłego opiekuna

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi