Lokomotywa i inne Tuwimy

_lokomotywa-i22 września, w środę o godz. 17.30 zapraszamy popołudnie literackie z wierszowanymi zabawami językowymi. Będziemy wspólnie czytać wiersze klasyka Juliana Tuwima. Nagramy minisłuchowisko dla dzieci, poćwiczymy dykcję na łamańcach językowych. Za pomocą farb zamienimy wielkie przesuwane lustra w sali w ruchomą lokomotywę. Wstęp 20 zł, limitowana liczba miejsc. Żeby zarezerwować miejsce, trzeba wykupić bilet. Zajęcia dla dzieci od 6 lat.

Żeby zarezerwować miejsce, trzeba wykupić bilet, dostępny tutaj.

Wstęp: 20 zł od dziecka, dorośli – gratis, limitowana liczba miejsc.

Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

Z uwagi na wymagania projektu spotkania będą filmowane, a wideorelacja z nich ukaże się w naszych mediach społecznościowych.

Zajęcia w ramach projektu „Poranki i popołudnia literackie” dofinansowano ze środków MK, DN i S pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci..

logo-mk-dn-i-sczas-dzieci

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi