Popołudniowa premiera „Tajemnicy srebra”

22 września, w niedzielę o godz. 15 (NOWA grupa!) zapraszamy na premierę najnowszej, 26 części bestsellerowej serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” Martina Widmarka i Heleny Willis, wydawanej przez Zakamarki. Rozwiążemy zagadkę znikającego skarbu. Będą szyfry, poszukiwania, odczytywanie znaków przy użyciu lup i wspólne otwieranie srebrnej szkatułki pełnej niespodzianek.  Zajęcia dla dzieci od 6 lat, wstęp wolny.
Zapisy poprzez formularz poniżej lub badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
taj-s-obrazek_m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZEDSPRZEDAŻ Z RABATEM I GADŻETAMI GRATIS!

tajemnica-srebra-okladka

Książkę „Tajemnica srebra”, ze specjalnym przedsprzedażowym rabatem 15% można zamawiać już teraz.  Cena promocyjna obowiązuje TYLKO przy przedpłacie dokonanej najpóźniej do 19.09 i w ramach przedsprzedaży. Dla pierwszych 30 osób, które zamówią książkę, będziemy mieć zestaw gratisowych gadżetów od wydawcy: zakładkę i torbę z pieczęcią Zakamarków. UWAGA! zestaw dostępny tylko przy odbiorze osobistym książki. Odbiór zamówionych książek od 20 września.

Więcej informacji: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi