Gramy z ciekawskim Georgem!

23 kwietnia, we wtorek o godz. 17.30 spotkamy się z ciekawską małpką Georgem, która – jak się okazuje – uwielbia muzykować i ma do tego talent. Założymy zespół muzyczny, w którym znajdzie się miejsce dla wszystkich instrumentów. Przetestujemy małpi węch, próbując odróżnić banany od pomarańczy, no i oczywiście będziemy grać! Na wszystkim, co się da. Na koniec urządzimy małpią gimnastykę: poskaczemy przez przeszkody i poturlamy się na wszystkie strony.
george-1

Co wtorek o godz. 17.30 zapraszamy dzieci 2+, wraz z opiekunami, na popołudnia literacko-artystyczne z ich ukochanymi bohaterami literackimi czy filmowymi. Zawsze czytamy książkę i prowadzimy wokół niej rozmaite działania artystyczne. Zajęcia dla dzieci od 2 lat. Wstęp: 11 punktów z badetowej karty stałego klienta lub 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł – na dwa dni przed imprezą. Dorośli gratis. Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

Aby zarezerwować miejsce, trzeba wykupić bilet dla dziecka na zajęcia.

TUTAJ można kupić tańszy bilet w przedsprzedaży.

george-2

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi